Paradepaadje 2017
Paradepaadje op Pad: Beestachtig Bolsward De eerste expositie die Paradepaadje op Pad organiseerde was: De expositie vond plaats in de prachtig gerestaureerde Broerekerk  in Bolsward. Een mooiere locatie om te starten konden wij ons niet wensen. De kunstenaars die aan deze expositie meededen waren een prachtig gezelschap, dat was geselecteerd omdat zij allemaal BEESTACHTIG mooie kunst maken en het thema naar een hoog niveau kunnen tillen. De kunstenaars: Janny Bruinsma schilder fria.nl/kunstenaars Hendrik Elings schilder hendrikelings.nl Edwin Grissen schilder edwingrissen.com DBO o.l.v. Jan Ketelaar beeld janketelaar.nl  Erikjan Koopmans fotografie erikjankoopmans.nl Els de Laaf schilder elsdelaaf.nl Dorien Plaat schilder dorienplaat.nl Tineke Szarzynski beelden tinekeszarzynski.nl Dick Visser objecten dickvisser.com Johan Visser beelden jvisserdesign.nl Hiske Wiersma schilder hiskewiersma.nl  
P o P aradepaadje Kunst & Cultuur affiche
Het openingsfilmpje
Paradepaadje op Pad Info 2018 Extra Archief Contact